Meist

Meist

Restoran Paradiis on paik lahedateks kohtumisteks ja aja veetmiseks!

Restoran Paradiis on õdus koht Pärnus Riia mnt ääres, kus kõigil on lihtne jääda iseendaks. Paradiisi mõnusalt sooja atmosfääri loovad kaminates praksuvad halud ja sõbralik ning meeldiv teenindus.

Restorani kaks stiilset saali pakuvad hubast ja samal ajal elegantset õhkkonda, mahutades kuni 90 inimest. Tänu eraldatud ruumidele saame oma külalistele pakkuda ka õdusust ja intiimsust. Privaatüritusteks sobivaim on 50- kohaline tagasaal. Restorani Paradiis menüüd lugedes löövad isegi gurmaanide silmad särama – road on isuäratavad ja hinnad vägagi soodsad!

Meie restoran on just selline koht, kus te saate näidata oma kallimale, lähedastele, lastele, sõpradele, koostööpartneritele – et hoolite neist! Valmistage neile üllatus ning tooge nad romantilisse restorani. Meie omalt poolt aitame teil siinolemise muuta erililiseks!

Nädalalõppudel mängivad tantsuks muusikud, kes aitavad muuta Teie peo meeldejäävaks.

Elada võib kahtmoodi. Üks on nii, justkui miski pole ime. Teine, et kõik meid ümbritsev on imeline.

 

Restoran Paradiis loodi 15. mail 2003 selleks, et jagada Teiega hoolivust, lugupidamist ja armastust toidu vastu. Maja esimese perenaise Mare elutööd asusin jätkama mina, Monika 2014. aastal. Olen olnud seotud selle majaga algusaastatest peale.

Kirg toiduvalmistamise ja eriti küpsetamise vastu on pärit lapsepõlvest. Oma esimese koogi küpsetasin 4 aastaselt emale naistepäevaks. See koosnes jahust, munast , piimast ja suhkrust.
Lõhn oli oivaline, kuid maitse kahjuks mitte eriti hea.
Õnneks ei lõppenud sellega mu katsetused, kuigi teatasin peale maitsemist, et täna vist ei tulnud eriti hästi välja 

Toiduvalmistamist olen õppinud erinevatel koolitustel, mis on andnud järjest enesekindlust ja oskusi. Viimase tõuke ja vajaliku enesekindluse võtta see suur vastutus restorani juhtimise eest andis koka eriala lõpetamine Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolis 2016. aastal. Sain aru kui mitmekülgne ja põnev võib olla toidumaailm kui sa teed seda kirega ja julged proovida ning katsetada ja oled uudishimulik.

Koos hea meeskonnaga võivad sündida suured teod ja õnne ei peagi otsima mujalt, sest oleme õnnelikud siin ja praegu.

Monika Uibo
maja perenaine